WINTER COFFEE FEST 2020

WINTER COFFEE FEST 2020

WINTER COFFEE FEST 2020
Yorumlar

WINTER COFFEE FEST 2020


ALSANCAK TREN GARI

( Yol tarifi al )

UMURBEY, ŞEHİTLER CD., 35230 KONAK/İZMİR


22 Şubat 2020 - Cumartesi

23 Şubat 2020 - Pazar

ORGANİZASYON : LOC FESTIVALS

LOC Festivals ekibinden yeni bir proje daha hayata geçiriliyor.

22-23 Şubat 2020 Tarihlerinde, Tarihi Alsancak Tren Garı'nda, 12:00 - 22:00 saatleri arasında Winter Coffee Fest Boutique 2020 etkinliği gerçekleştirilecek.

Toplamda 35 kahve markasının yer alacağı bu etkinlikte amaç, kahve severleri yıl içerisinde de nitelikli kahve ile buluşturmak olacak, 

İzmir Coffee Festival'in devamı niteliğinde olan bu pop-up etkinlikte yine workshoplar, söyleşiler, kahve tadımları, stand önü workshopları, Dj'ler, yerel gruplar ve mini konserler yer alacak.

Alsancak Tren Garı'nın tarihi atmosferi eşliğinde katılımcı kafelerde, nitelikli dünya kahvelerini deneyimleyebilir, sevdiğiniz markaların ürünlerini satın alabilir, alanında uzmanlaşmış baristalara sorular sorabilir, yemek alanında yemek yiyebilir, tarihi vagonların içerisinde kahvenizi yudumlayabilir, konusunda uzman markaların workshoplarına katılabilir, selfie alanlarında gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğraflar çektirebilirsiniz. 

Kahvenin inanılmaz dünyasına kısa bir yolculuğa çıkarak, 22-23 Şubat 2020 tarihlerinde Alsancak Tren Garı'nın tarihi atmosferinde, kahve kokusunu bir kez daha hissetmeye bekleriz.

LOC Festivals Ekibi


 

Devamını göster...

BİLET FİYATI : 45 TL

* Bilet fiyatı 1 kişinin 1 günlük giriş fiyatını ifade etmektedir.

Bu organizasyon için bir seferde alabileceğiniz maksimum bilet sayısı 30 adettir. Bu sayıdan fazla bilete ihtiyacınız olması durumunda satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra yeniden bilet satın alabilirsiniz. Yukarıda belirtilen fiyat 1 kişi ve 1 günlük fiyatı ifade etmektedir.

Etkinlik Tamamlanmıştır...! Lütfen etkinlik hakkındaki yorumlarınızı, sol taraftaki YORUMLAR alanına girerek bizlerle paylaşınız

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.